LED zápustné bodové svietidlo IP65 do sadrokartónu 13W - kruhové

23,00 €
Ušetríte:
17,00 €
Kód tovaru: LED-157

Okrúhle zapustené kúpeľňové LED svietidlo do podhľadu, biely rám, číre sklo. Výkon svietidla 13W /nahrádza 120W žiarovku/.

Farba svetla
 Späť do kategórie

Vstavané LED bodové svietidlo je pripravené hlavne na uchytenie do sadrokartónu, ale je možné ho montovať aj na OSB dosky, kazetové stropnice a podobne.

Z prednej časti má osvetlenie vysoké krytie IP 65 proti striekajúcej vode, aj proti vlhkosti. Zadná strana svietidla má krytie IP20. Toto svietidlo je možné umiestniť na miesta, kde je zvýšená vlhkosť – sprchovacie kúty, blízkosť vaní.

Interiérové svietidlo ideálne do kúpeľne, obývačky, kuchyne, ale taktiež do kancelárií, hotelov.  Poskytuje dostatok výkonu a svetla, je možné ho využívať ako hlavné osvetlenie miestnosti, alebo len ako dizajnové osvetlenie. Jednoduchá montáž. Trafo /Transformátor napätia/ je súčasťou balenia, zdroj svetla je tiež súčasťou svietidla - svietidlo sa zapája priamo do 220V.

Svietidlo s dlhou životnosťou a veľmi nízkou spotrebou energie, výhodou je, že už nie je potreba kupovať žiadne žiarovky po celú dobu životnosti svietidla. Začnite šetriť okamžite.

Výhodou oproti klasickým žiarivkovým svietidlám je okamžitý nábeh plného výkonu, nízka spotreba, dlhá životnosť, a krajší dizajn.

Celkový výkon: 13W (COB) 
Svietivosť: 1000Lm
Materiál: hliník, akryl
Farba: biela
Index Ra /CRI/: > 80
Napätie: AC: 100-240V / 50-60Hz
Trieda krytia: IP 65
Životnosť: 40 000 hodín

Rozmery: ø 90 mm, v 95mm, montážny otvor ø 70mm

Neutrálna biela/denná/ 4200K-NW